Çam Kozalaklarından Noel Kapı ve Pencere Süsü

Yılbaşının vaz geçilmez süsleri çam ağaçları olmaktadır. Yılbaşı denildiğinde ala gelen çam ağaçları ise evin veya kutlama yapılaca mekanın her yerinde kendini göstermektedir. Konuklarına evlerinin kapısında itibaren yılbaşı güzellikleri ile karşılama isteyenler ise çam kozalaklarından yılbaşı kapı ve pencere süsleri yapmaktadır.
İsteyen kendisi direk olarak yılbaşı süslerini yapabilir.

Çam kozalaklarından kapı süsü veya pencere süsü yapma için ürünler ise silikon sıcak olanından gereklidir. Karton ve hasır iplikleri ise diğer çam kozalaklarından kapı ve pencere süsü yapmanın malzemesi olmaktadır. Hazır olarak bulmanın yanında ormanlık alanlarda dört mevsim kozalak bulmak mümkündür. Doğa yürüyüşü gene cam kapı ve pencere kozalakları toplamak için eşsiz fırsat olacaktır. Fakat bu şekilde bir şansınız yok ise o zaman sizler hazır kozalak satan mağazalardan veya odunculardan çam kozalağı satın al ile sahip olabilir ve eşsiz kapı süsü yapabilirsiniz.

  Noel Kapı Süsü Yapma

Kapı süsü yapma çam kozalakları ile ne kadar şık ise pencere süsü yapmakta gene aynı oranda evlerin pencerelerini süsleyecektir. Kapı süslemesi için hazır edilen çam kozalakları isterseniz sıcak silikon ile bir birine yapıştırma ile süs yapılmaktadır. Burada renk destekleyici olarak kırmızı ve yeşil desteklemektedir.

Yapılış olarak gene silindir veya daire şeklinde çam kozalaklarından kapı süsü ve çam kozalaklarından pencere süsü yapılmaktadır. Yapılan süslemelerde ise pencerelere gene suni kar damlaları ile gene süsleme yapılmaktadır. Pencere süsü olmasında ise ışıklardan oluşan led süslemesi ile çam süsleri dikkat çekmektedir. Bu durumda yeşil çam ağaçları gene ev içi süsü olarak kullanılmaktadır.

Kapı pencere noel süslemesi için sizlere fikir vermesi amacı ile en güzel 15 model sunulmaktadır. Burada gene evlerin yeni yıl kutlamalarında kullanılan diğer süsler ile birlikte kullanılmaktadır.

Kapı süsü fikri en güzel yıl başı süslemelerinde gene çam ağacı yanında noel hediyeleri de yer almaktadır. Yer alan yeni yıl kutlamaları her ülkede kutlanmakta ve sadece küçük farklar ile kutlanması sağlanmaktadır. Her toplumda ortak olan çam kozalağı süsleri ise benzerlik göstermektedir.  Çam süslemesi gene bu durumda eşsiz 15 örnek ile siz değerli takipçilerimiz sunulmaktadır.

Fatih

Merhaba ben Fatih. Birbirinden güzel dekorasyon fikirlerini sizler için hazırlıyorum. Sizde eviniz için en uygun olan dekorasyon fikrini evinize uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir