Modern Ev Dekoru Nasıl Olmalı

Modern ev dekoru için kesinlikle yaşadığınız alanlarda da modern ev ortamı yaratmanız mümkündür.  Önemli olan klavuz olarak kabul etmiş olduğunuzun size en iyi modern ev dekorunu sağlatacak olduğundan emin olunuz. Birçok firma veya kuruluş direk olarak sizlere sözlü olarak modern ev dekorasyonu ortamı sunacağını belirtir.

Modern ev dekorasyonu için evinizin yeterli oranda ışık alması sağlanmalıdır. Ferah ve ışık alması sağlanması için ev pencereleri büyük yapılmalıdır. Büyü pencere yapılması, soğuk etkisinin evin içinde olacağı korusundan vaz geçilmiştir. Fakat pimapen olarak yapılan pencereler ise hava yalıtımını sağlamaktadır. Çift cephe cam olmasından dolayı ise içeriye soğuk girmesi önlenmektedir.

modern-ev-dekoru-nasil-olmali

modern-ev-dekoru-nasil-olmali

Modern görünümleri sayesinde gene evlerin şıklıkları pencere ve dış süsleme ile mümkündür. Boyası yapılmış olan bir ev ile eski bir ev aynı olmaz. Burada ev değiştirilmedi sadece süsleme yapıldı. Aynı şekilde sizlerinde evlerinde bulunan malzemelerin konumlanması ve küçük bakımları ile örneklerde sunduğumuz şekilde modern tarzda ev dekorasyon çalışmaları yapılmaktadır.

Ev dekoru masrafsız olarak nasıl yapılır diye maliyeti düşürmek istediğinizde ise devreye yetenekleriniz girmektedir. Birçok ürünü tamir edebilirsiniz. Tamirat yanında boyama işlerini gene siz yapabilir ve maliyetleri daha aşağılara işçilik kısmından düşerek aşağıya işçilik.

modern-ev-dekoru-nasil-olmali

 Modern Ev Mobilya Örnekleri

Mobilyaların konumları evinizde gene modern tarz ev dekorasyonu yapmanızda size yardımcı olacaktır. Küçük odalarda genelde üçlü olarak belirtilen koltuklar koyulmaktadır. Fakat siz bunları ikili koltuklar ile değiştirir ve ışıklandırmayı dikkat ederseniz modern bir ortama sahip olursunuz. Modern ev dekorasyonu için harcanacak maddiyat düşerken gene burada yer alan kısımlarda olduğu gibi avangart modeller ile modern dekorlu bir odaya hatta eve sahip olabilirsiniz. Modernlikte en büyük belirleyici kısımlar ise ışık oyunları olmaktadır.

modern-ev-dekoru-nasil-olmali

Işıklı modern ev dekorasyonunda mutfak lavaboları veya tezgahları ışılar ile süslenmektedir. Ortama verilen loş ışıklar sayesinde sizinde mutfağınız herkesin dilinde olan mutfak olacaktır. Her detayının atlanmadan yapılmış olduğu odalarınızı mutlak fazla eşyalardan kurtulmak olmalıdır. Uzun zamandır kullanmadığınız eşyaları ikinci el pazarında veya ikinci el eşya alanlar ile değişim yaptırabilirsiniz. Bu sayede hoşunuza gideni bedavaya almış olursunuz. Şimdi en güzel modern ev dekorasyon ürünlerinden örnekleri inceleyebilirsiniz. Kolay Gelsin.

Fatih

Merhaba ben Fatih. Birbirinden güzel dekorasyon fikirlerini sizler için hazırlıyorum. Sizde eviniz için en uygun olan dekorasyon fikrini evinize uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir